نام کامل:مالک سایت,نام مستعار:عنوان سایت.آدرس سایت:www.www.namapardazco.com.همکاران:sunic.ir
5 از 5
ورود
کرج، 45 متری گلشهر، نبش خ گلایل، مجتمع اداری اردلان، طبقه 2، نماپردازان ایمن افراز
02634644599
09125260217

نکات مهم در اجرای پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان

نکات مهم در اجرای پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان:


نکات مهم در اجرای پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان


1- قبل از شروع اجرای مقاوم سازی سنگهای نما با پیچ و رولپلاک و درهنگام بازدید اولیه از پروژه،کارشناس بازدید کننده باید به مسایلی از قبیل نوع جنس سنگ، ابعاد سنگ ها نما، وجود یا عدم وجود رگه یا ترک در سنگها و نیز کیفیت کارگذاری ، دوغاب ریزی و بندکشی سنگها توجه نماید. این نکات در انتخاب روش و ابزارهای مناسب مورد استفاده در مقاوم سازی و نهایتا در کیفیت اجرای کار موثر خواهد بود.


2- در شروع انجام پیچ و رولپلاک سنگ ها، اطلاعات کلی به پرسنل ارتفاع کار منتقل میشود و ابزار مناسب برای اجرای عملیات مقاوم سازی تعیین میگردد. مثلا بسته به نوع جنس سنگ ، ابعاد و کیفیت دوغاب پشت سنگ، دریل ضربه چکشی زن قوی یا دریلی با ضربات چکشی ضعیف و یا دریل بدون ضربات چکشی استفاده میگردد. همچنین با در نظر داشتن فاکتورهای اولیه ، نوع و اندازه پیچ و رولپلاک و مته متناسب ( مته چهار شیار یا معمولی- پایه بلند یا پایه کوتاه- الماسه یا غیر الماسه) انتخاب و در اختیار ارتفاع کار قرار میگیرد.لازم به ذکر است در برخی موارد که امکان سوراخکاری سنگها وجود نداشته باشد (بدلایلی مانند نوع جنس یا ابعاد کوچک سنگ) میتوان از چسب های مخصوص سنگ برای تثبیت آن سنگ ها استفاده نمود.


3- در حین اجرای عملیات پیچ و رولپلاک سنگ نما ، مدیر اجرایی پروژه یا سرپرست کار در محل حضور دارند تا بر چگونگی رعایت اصول ایمنی پرسنل و نیز کیفیت اجرای کارنظارت داشته باشند.


4- پرسنل ارتفاع کار موظف به بستنن پیچها با دریل پیچ بند هستند و نباید پیچهارا باضربات چکش به داخل سنگ ها فرو کنند. همچنین پس از بستن پیچها باید بلافاصله پشت پیچهارا با بتونه مخصوص بپوشانند . این کار بمنظور محافظت از پیچها در مقابل زنگ زدگی احتمالی و همرنگ سازی محل سوراخ شده با دیگر قسمتهای سنگ نما میباشد. قابل ذکر است پیچهای مورد استفاده حتما گالوانیزه و ضد زنگ هستند.


5- برای نصب سنگ های افتاده از نما ، از چسب مخصوص سنگ استفاده میگردد و برای اطمینان از تثبیت دائمی سنگ ، حتما سنگ مورد نظر پیچ و رولپلاک میگردد.


کاربر گرامی؛ شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان؛ با شماره تلفن 02634644599 و یا با شماره همراه 09125260217 تماس حاصل فرمایید و یا با استفاده از فرم زیر؛ درخواست تماس نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
 • نظری ارسال نشده است

ویژه ها

 • نظری ارسال نشده است

پسندها

 • نظری ارسال نشده است
 • n1.jpg
 • n2.jpg
 • n3.jpg
 • n4.jpg
 • n5.jpg
 • n6.jpg
 • n7.jpg
 • n8.jpg
نمایش

درخواست تماس شناور

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)