نام کامل:مالک سایت,نام مستعار:عنوان سایت.آدرس سایت:www.www.namapardazco.com.همکاران:sunic.ir
5 از 5
ورود
کرج، 45 متری گلشهر، نبش خ گلایل، مجتمع اداری اردلان، طبقه 2، نماپردازان ایمن افراز
02634644599
09125260217

پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان

چرا سنگ نمای ساختمانها نیاز به مقاوم سازی با پیچ و رولپلاک دارد؟

متاسفانه بعلت کیفیت پایین کار پیمانکاران نماکار، اخیرا شاهد ریزش سنگهای نمای ساختمانها هستیم که علاوه بر خراب کردن زیبایی نما ریسک خسارات مالی و آسیب های جانی ناشی از سقوط سنگ نما را بالا برده است. استفاده از سیمان خشک در هنگام دوغاب ریزی، ریختن نخاله های ساختمانی در پشت سنگها بجای دوغاب ، استفاده از ملات بجای دوغاب ،سنگ کاری در سرما یا گرمای شدید هوا که موجب یخ زدگی یا خشک شدن سریع سیمان شود ، استفاده از سیمان فاسد شده در ساختن دوغاب و نهایتا استفاده از سنگ های صاف با جذب پایین آب دوغاب از مهمترین عوامل جداشدن و سقوط سنگ از نمای ساختمان ها است.

یکی از موثرترین راه برای تثبیت و مقاوم سازی سنگ های نمای ساختمان ، پیچ ورولپلاک نمودن سنگهای نماست.این اقدام بر روشهای دیگر تثبیت سنگ نما مانند استفاده از چسبهای مخصوص سنگ و بتن و حتی اسکوپ نمودن سنگ نمای ساختمان با سیم مفتول ارجحیت دارد. چسب های مخصوص سنگ و بتن از مواد شیمیایی فراوری شده اند و قدرت چسبندگی موثر آنها حداکثر 5 سال است. همچنین موارد بسیاری در پروژه ها دیده شده که اسکوپ سنگها هم بعلت پوسیدگی سیم مفتول ، گسسته شده و از سنگ جدا شده. لذا پیچ و رولپلاک سنگ های نمای ساختمان اگر با مهارت و به روش اصولی اجرا گردد مطمئن ترین راه برای استحکام نمای ساختمان است. انتخاب پیچ و رولپلاک و دریل و مته متناسب با نوع جنس ، اندازه و ضخامت سنگ از اصول اولیه اجرای کار است.

طراحی سایت


روش اجرای کار گروه مهندسی نماپردازان ، استفاده از تکنیک راپل ROPE ACCESS (دسترسی با طناب و بدون نیاز به داربست) است . این روش کار در ارتفاع ، به لحاظ صرفه جویی در وقت و هزینه اجرای کار ونیز امنیت تضمین شده پرسنل ارتفاع کار ،مدتهاست جایگزین شیوه قدیمی کار در ارتفاع یعنی بستن داربست گردیده است. در داربست علاوه بر سد معبر و طولانی کردن زمان اجرای کار ، خطر سقوط پرسنل از روی تخته داربست زیاد است. این شرکت بارعایت اصول ایمنی در هنگام اجرای پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان با طناب ، با موفقیت خدمات ترمیم و تثبیت ومقاوم سازی سنگ نمای ساختمانها در کرج و استان البرز را اجرا نموده است.


اصولا رعایت اصول ایمنی و توجه به کیفیت کار موجب رضایتمندی کارفرمایان میگردد. با این رویکرد ما آموزش اصول ایمنی به پرسنل ارتفاع کار و نیز تعهدات پوشش بیمه حوادث و مسئولیت مدنی را در دستور کار خود قرار داده ایم .گروه مهندسی نماپردازان بعنوان شرکت رسمی خدمات کار در ارتفاع ، پروژه های بسیاری در زمینه اجرای پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان ها در کرج و استان البرز به انجام رسانیده است که تصاویر برخی از پروژه ها در گالری تصاویر سایت موجود است.

برای اطمینان از استحکام و مقاوم سازی سنگ نمای ساختمان خود با گروه مهندسی نماپردازان تماس بگیرید.

کاربر گرامی؛ شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان؛ با شماره تلفن 02634644599 و یا با شماره همراه 09125260217 تماس حاصل فرمایید و یا با استفاده از فرم زیر؛ درخواست تماس نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
 • نظری ارسال نشده است

ویژه ها

 • نظری ارسال نشده است

پسندها

 • نظری ارسال نشده است
 • n1.jpg
 • n2.jpg
 • n3.jpg
 • n4.jpg
 • n5.jpg
 • n6.jpg
 • n7.jpg
 • n8.jpg
نمایش

درخواست تماس شناور

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)