نام کامل:مالک سایت,نام مستعار:عنوان سایت.آدرس سایت:www.www.namapardazco.com.همکاران:sunic.ir
5 از 5
ورود
کرج، 45 متری گلشهر، نبش خ گلایل، مجتمع اداری اردلان، طبقه 2، نماپردازان ایمن افراز
02634644599
09125260217

قیمت پیچ و رولپلاک و ترمیم سنگ نمای ساختمان

قیمت پیچ و رولپلاک و ترمیم سنگ نمای ساختمان

هزینه انجام پیچ و رولپلاک سنگ های نمای ساختمان بعنوان یکی از بهترین روشهای مقاوم سازی سنگ های نما، بستگی به عوامل مختلفی از جمله نوع جنس و ابعاد سنگهای بکار رفته ، طرح و شکل هندسی نما ،وجود یا عدم وجود شیب منفی در نما و نهایتا میزان ریزش سنگهای نما دارد.شرکت های رسمی خدمات تعمیر و ترمیم نما در اعلام قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما ، موارد ذکر شده را ملاک قرار میدهند. بر این اساس معمولا هزینه اجرای پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان از هفت تا ده هزار تومان به ازای هرمتر مربع از مساحت نما محاسبه و به کارفرما اعلام میگردد. این اجرت شامل دستمزد و هزینه بیمه پرسنل ارتفاع کار و مدیر اجرایی پروژه ، هزینه پیچ و رولپلاک و مته و اقلام مصرفی دیگر ، هزینه استهلاک تجهیزات راپل و ابزارهای مورد استفاده و نیز هزینه های جاری شرکت های رسمی خدمات تعمیر نمای ساختمان است. گاهی افراد تازه کار یا واسطه گر و یا شرکت های غیر رسمی ، با ادعای سابقه طولانی و مهارت در کار پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان ، قیمت های نامتعارف و بدون حساب را به کارفرمایان پیشنهاد میکنند که بعلت ارزان گرفتن کار مجبورند کیفیت ، تعهد و اخلاق درکار را رعایت ننمایند. کارفرمایانی که ملاک انتخاب پیمانکار را قیمت پایینتر میدانند ، معمولا در پایان کار ناراضی هستند و در بسیاری از موارد کار به جروبحث و شکایت و تعطیل کردن پروژه می انجامد. از دیگر مشکلات افراد غیر حرفه ای و شرکت های غیر رسمی ، عدم حضور به موقع برای انجام کار و طولانی کردن پروژه ، نداشتن مدیر اجرایی برای نظارت و مدیریت کار ، نداشتن تجهیزات و ابزارهای کامل و عدم رعایت استاندارهای اصول ایمنی می باشد. شرکت های رسمی کار در ارتفاع شرکت هایی هستند که دارای اساسنامه ، شماره ثبت شرکت نزد سازمان ثبت اسناد و نیز آگهی روزنامه رسمی بوده تا در مقابل عملکرد خود پاسخگو و قابل پیگیری باشند. از دیگر پیشنهادات غیر حرفه ای و نامعقول شرکت های غیر رسمی یا افراد تازه کار در هنگام اعلام قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان ، شستشوی رایگان نما پس از اجرای مقاوم سازی و تعمیر و ترمیم نماست. چراکه در اجرای پیچ و رولپلاک و ترمیم و نصب سنگ نما و نیز بند کشی و پوشش پشت پیچها ، عمدتا از سیمان سفید و چسب بتون استفاده میگردد که باید بین سه تا هفت روز از شستن و آب گرفتن روی نما خودداری نمود. در غیر اینصورت بندکشی بین سنگها و پوشش پشت پیچها تا حدودی زیادی شسته شده و تخریب میگردد. این شیوه غلط اجرای کار ، متاسفانه در تبلیغات برخی شرکت های ثبت شده کار در ارتفاع نیز مشاهده میگردد که دلیل آن نداشتن تخصص و کمترین آگاهی از اصول اولیه کار است.

قابل ذکر است استفاده از روش راپل (کار با طناب) در اجرای خدمات کار در ارتفاع بخصوص پیچ و رولپلاک سنگهای نمای ساختمان در مقایسه با بستن داربست ، به میزان قابل ملاحظه ای در کاهش هزینه پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان و نیز افزایش ایمنی کارموثر بوده است.


برای مشاوره و کسب اطلاع از قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در کرج و تهران با ما تماس بگیرید.

کاربر گرامی؛ شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان؛ با شماره تلفن 02634644599 و یا با شماره همراه 09125260217 تماس حاصل فرمایید و یا با استفاده از فرم زیر؛ درخواست تماس نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
 • نظری ارسال نشده است

ویژه ها

 • نظری ارسال نشده است

پسندها

 • نظری ارسال نشده است
 • n1.jpg
 • n2.jpg
 • n3.jpg
 • n4.jpg
 • n5.jpg
 • n6.jpg
 • n7.jpg
 • n8.jpg
نمایش

درخواست تماس شناور

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)